Správa Nemovitostí

Společnost Amigal Group s.r.o. je poskytovatelem komplexního portfolia služeb v sektoru správy nemovitostí, jež pokrývá služby administrativní, legislativní, účetní, technické i energetické. Naším zájmem je, aby Vám Vaše nemovitost při maximální péči a minimálních nákladech přinášela co nejvyšší zisky.

Více

Poradenství

Tým společnosti Amigal Group s.r.o. disponuje vynikající znalostí trhu komerčních nemovitostí v České republice, a to nejen z pohledu finančního, ale i technického. Tuto svoji expertizu nabízí k dispozici také dalším subjektům na trhu, a to ve formě konzultací a analýz.

Více

Prodej a Pronájem

Amigal Group vlastní diverzifikované portfolio nemovitostí které po částech nabízí k prodeji nebo pronájmu. Každá nemovitost je zrekonstruovaná a všechny prostory splňují ty nejvyšší standardy.

Více
NESLIBUJEME

NESLIBUJEME

my GARANTUJEME

NESLIBUJEME

my GARANTUJEME

Při investování s námi garance výnosu 5% po dobu 5 let

Naše hodnoty

Náplní společnosti Amigal Group s.r.o. je od roku 1993 poskytování poradenství, zprostředkování a zastupování v oblasti nákupů, prodejů a pronájmů komerčních nemovitostí a areálů. Specializací společnosti je rozprodej komerčních nemovitostí po jednotkách pro menší společnosti a investory.

Klademe důraz především na ziskovost s ohledem na dlouhodobě udržitelný stav kvality nemovitosti. Zajišťujeme částečné nebo úplné financování nemovitostí. V tomto ohledu spolupracujeme s celou řadou bankovních institucí na českém trhu. V oblasti komerčních nemovitostí se pohybujeme již více než 20 let.

Finanční skupina

Strategické projekty a partneři skupiny Amigal Group s.r.o.

Amigal s.r.o. (CZ)
Společnost Amigal s.r.o. provozuje areál Hlubočepského zámečku. Tento areál, o celkové ploše pozemku 8000 m2 a podlahové ploše budov 2500 m2, je strategicky umístěn mezi Smíchovským nádražím a sídlištěm Barrandov s výbornou dopravní dostupností autem i MHD, vlastním parkováním, a kompletní infrastrukturou.

TIKA INVESTMENT s.r.o. (CZ)
Společnost Tika Investment s.r.o. zakoupila v roce 2012 administrativní budovu v Praze 7 Holešovicích za účelem ROZPRODEJE KANCELÁŘSKÝCH PLOCH do osobního vlastnictví a na investici, dále jako výnosová nemovitost.

Merkaz OC s.r.o. (CZ)
Společnost Merkaz OC s.r.o. zakoupila v roce 2012 administrativní budovu v Praze 4 Chodově za účelem ROZPRODEJE KANCELÁŘSKÝCH PLOCH do osobního vlastnictví a na investici, dále jako výnosová nemovitost.

AMG CZ s.r.o. (CZ)
Společnost AMG CZ  s.r.o. zakoupila v roce 2015 administrativní budovu v Praze 9 Hloubětíně za účelem ROZPRODEJE KANCELÁŘSKÝCH PLOCH do osobního vlastnictví a na investici, dále jako výnosová nemovitost.

OC Velká Ohrada s.r.o. (CZ)
Společnost OC Velká Ohrada s.r.o. je účelová společnost, která v roce 2015 uzavřela kontrakt o nákupu administrativně obchodního centra na Praze 5. V roce 2016 již bude obchodní centrum vedeno na danou společnost. Dále v roce 2016 proběhnou stavební úpravy pro rozšíření kancelářských ploch o cca 6 500 m2. Tato investice je vedena jako výnosová nemovitost.

Beckrent s.r.o. (SK)
Společnost Beckrent s.r.o. zakoupila v roce 2011 administrativní budovu na Slovensku v areálu Avion Shopping Park Bratislava za účelem ROZPRODEJE KANCELÁŘSKÝCH PLOCH do osobního vlastnictví a na investici, dále jako výnosová nemovitost. 

MONTI services s.r.o. (SK)
Společnost MONTI services s.r.o. zakoupila v roce 2013 v areálu Avion Shopping Park Bratislava administrativní budovu určenou k rekonstrukci a následnému rozprodeji. Nyní je projekt ve fázi stavebního povolení pro kompletní rekonstrukci.

NeliRent s.r.o. (SK)
Společnost Neli Rent s.r.o. zakoupila v roce 2015 administrativní budovu na Slovensku v blízkosti letiště v Bratislavě za účelem ROZPRODEJE KANCELÁŘSKÝCH PLOCH do osobního vlastnictví a na investici, dále jako výnosová nemovitost.

MICHAL 2000 s.r.o. (CZ)
Společnost MICHAL 2000 s.r.o. zakoupila v katastrálním území Praha – Úvaly stavební pozemek o celkové ploše 3 302 m2, za účelem rozparcelování a zasíťování jednotlivých parcel pro výstavbu 8 rodinných domů.

Talja s.r.o. (CZ)
Společnost Talja s.r.o. zakoupila v Praze 5 pozemek o celkové ploše 11 000 m2, na kterém zajistila územní rozhodnutí včetně stavebního povolení pro výstavbu sportovně administrativního multifunkčního areálu. V roce 2015 zahájila samotnou výstavbu.

MICHAL s.r.o. (SK)
Společnost Michal s.r.o. na Slovensku je zaměřena za správu a provozování kancelářských budov. V současné chvíli spravuje cca 6 500 m2 kancelářských ploch v Bratislavě.

Folklore Garden s.r.o. (CZ)
Společnost Folklore Garden s.r.o. je zaměřena v turistickém ruchu na pořádání společenských akcí pro českou a zahraniční klientelu. Dále se společnost soustředí na pořádání koncertů, svateb a oslav, seminářů, prezentací a pronájem stylových folklórních prostor pro soukromé využití.

Star Coaches Cooperation s.r.o. (CZ)
Společnost Star Coaches Cooperation s.r.o. je vlastníkem a provozovatelem autobusové společnosti zaměřené pro poskytování  dopravních služeb cestovním kancelářím v zemích EU a soukromým školám v Praze.